• Przedświąteczna wizyta w Domu Pomocy Społecznej

• Pamiętamy o Pensjonariuszach Domu Pomocy Społecznej. Wraz z Wielkanocnymi życzeniami przekazaliśmy dziś do DPS-u podarowane przez Was świąteczne wypieki i ozdoby. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję Szkolnego Klubu Wolontariusza i podzielili się dobrem z ludźmi chorymi i samotnymi. Pamiętajcie: DOBRO WRACA :)

• Pomagamy w zbiórce na zakup protezy

• Zapraszamy do naszej galerii na fb "Wyczarowane z drewna". Drewniane rękodzieło do wzięcia - ekskluzywny zegar, wyrzeźbiony puchacz, wielkanocne zające, ozdobne puzderka. Zapraszamy do komentowania i liczymy na hojny gest. Wszystkie środki przeznaczymy na pomoc dla podopiecznej Fundacji Koniczynka Pani Pauliny Bednarskiej, która od 2010 roku choruje na cukrzycę I typu, polineuropatię cukrzycową, hashimoto, mikroskopowe zapalenie jelit. Pani Paulina jest po amputacji nogi, zbiera środki na zakup protezy. Jest w bardzo trudnej sytuacji. Otwórzmy serca na jej potrzeby! Liczymy na wasze ogromne serducha!

Komentujemy do 14 kwietnia 2023r.

• Eliminacje powiatowe 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

• Uczennica naszej szkoły Milena Grobel wzięła udział w eliminacjach powiatowych do 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się w dniu 1 kwietnia 2023 roku w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Milena zakwalifikowała się do eliminacji rejonowych, które odbędą się w Piotrkowie Trybunalskim.

Gratulujemy i życzymy powodzenia. Opiekun M.Piotrowska