• O nas

     • Dyrekcja

     • Dyrektor - mgr Aleksandra Gniłka

      Wicedyrektor - mgr Ewa Kościańska- nauczyciel matematyki, informatyki, oligofrenopedagog. Pasja to książki, podróże i medycyna naturalna.

      Wicedyrektor - mgr inż. Andrzej Żak

       

      Nauczyciele:

      Aleksandrowicz Magdalena 

      Baryła Andrzej 

      Bobrowska Bożena 

      Bogacz Joanna 

      Chudek Barbara 

      Czuprynowska Justyna Refleksyjna, lubiąca poezję polską i obcojęzyczną, germanistka, bibliotekarka angażująca się w różnorodne akcje czytelnicze. Wyróżnia mnie indywidualne podejście do każdego ucznia. Dbam o dynamikę pracy, stawiam na innowacyjność!

      Daros Marzanna 

      Drozdek Robert 

      Fras Aleksandra 

      Gąsiorowska Anna 

      Gębicz Paweł 

      Gloc Iwona 

      Głowacka Agnieszka 

      Grabarczyk Anita Nauczyciel dyplomowany, uczestnik Comeniusa na kursie w Szkocji. Nauczycielka z pasją, a w wolnym czasie miłośniczka zwierząt i jazdy konnej.

      Gruca  Marta 

      Grygiel Agnieszka Polonista, matematyk, oligofrenopedagog z terapią autyzmu. Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. 

      Janacz Beata 

      Jasińska Danuta 

      Kimel Małgorzata W Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska pracuję od 1992r. W 2010r. uzyskałam tytuł nauczyciela dyplomowanego.W roku 2013 w ramach programu Comenius uczestniczyłam w kursie językowym w Niemczech (Regensburg). W 2017r. byłam koordynatorem i uczestnikiem projektu " Mobilna kadra - nowoczesna szkoła", który był organizowany w ramach programu Erasmus+. Przygotowałam pierwszą wizytę młodzieży ze szkoły węgierskiej, która realizowała projekt w ramach tego samego programu, współpracowałam ze stroną węgierską przy następnych dwóch wizytach.

      Knysak – Szczerba Małgorzata 

      Krok Katarzyna Nauczycielka języka angielskiego. Absolwentka Wyższej Szkoły Lingwistycznej - kierunek filologia angielska specjalność nauczyciel ęzyka angielskiego oraz język angielski w biznesie. Uwielbiam pracę z młodzieżą. Stawiam na samorozwój. W wolnym czasie lubię czytać książki i  słuchać muzyki.

      Kuśmierz Katarzyna 

      Lorent Jolanta 

      Łukowska Nina

      Majchrzak Agnieszka Nauczycielka wychowania fizycznego, fizjoterapeutka oraz oligofrenopedagog. Prywatnie miłośniczka gór, sportów wytrzymałościowych, upraw ekologicznych i zdrowej żywności. Nieustanie w drodze.

      Marcinkowska Albina Studia magisterskie: Rewalidacja z terapią pedagogiczną Studia podyplomowe: Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz z zaburzeniem ze spektrum autyzmu, Logopedia ogólna, Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością wzrokową (tyflopedagogika).Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością słuchową (surdopedagogika)

      Miądowicz Bożena 

      Niewidziajło –Waloch Beata Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych w klasach gastronomicznych. Od kilku lat biorę udział w różnych projektach i razem z uczniami uczestniczę w kursach doskonalących moje kwalifikacje. Na moich lekcjach nauczę Was przygotowywać różne potrawy oraz ciekawe desery i pyszne ciasta. Wskaże także kierunki zdrowego i racjonalnego odżywiania. Prawdziwy kucharz to artysta - może więc uda mi się rozbudzić w Was prawdziwą pasję 😉

      Nita Waldemar 

      Nowak Anna 

      Nowak Wioletta 

      Nowakowska Aleksandra

      Oberska Monika 

      Osiopowicz Joanna

      Orlikowska Aleksandra Nauczyciel dyplomowany, nauczane przedmioty: zawodowe z zakresu logistyki, egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi w zakresie egzaminów zawodowych.

      Owczarek Anna Nauczyciel przedmiotów zawodowych, fryzjerskich. Praca z młodzieżą daje mi dużo radości i satysfakcji. Wielu moich uczniów to fachowcy w branży fryzjerskiej. Prowadzą własne salony i szkolą nowe pokolenie fryzjerów. Ich sukcesy, są moimi sukcesami

      Pietrzyk Elżbieta 

      Piotrowska Małgorzata 

      Popiołek Sylwia

      Sewerynek-Skóra Edyta 

      Sikorska Sylwia 

      Skalik Agnieszka 

      Sobocińska Magdalena 

       Dorota Solarik Solarik Dorota pedagog szkolny, nauczyciel dyplomowany. Lubię podróżować, czytać książki i jeździć na rowerze. Kocham słońce i góry. Od wielu lat organizuję dla uczniów wycieczki do najpiękniejszych miejsc w Polsce i kilkudniowe wyjazdy w góry. Ulubione zespoły - Coldplay, Coma; ulubione filmy "Tańczący z wilkami", "La la land".

      Strychalska Aneta 

      Szymańska Joanna 

      Szymczak Piotr 

      Trzeciak Anna Zdobywczyni statuetki i tytułu " Innowacyjny Nauczyciel" w konkursie ogólnopolskim pt.: Innowacyjna szkoła. Innowacyjny Nauczyciel" za opracowanie i przeprowadzenie innowacji pedagogicznej " Zatrzymać H2O. Dołącz do oszczędzających wodę". Prezentacja autorskiej innowacji na Międzynarodowym Forum Nowatorstwa Pedagogicznego w Warszawie. Konkurs był organizowany przez Mazowieckie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie.Edycja 2021-2022.

      Wędzonka Joanna Pasjonatka informatyki i nowych technologi, prywatnie wielbicielka podróży, książek i muzyki. Nauczyciel dyplomowany.

      Więcek Anna 

      Wnuczek – Łągiewska Renata          

      Wojtysek Zbigniew 

      Zasępa Adam nauczyciel dyplomowany z 22-letnim stażem. Kolegium Nauczycielskie w Raciborzu – Pedagogika resocjalizacyjna z wychowaniem fizycznym – licencjat 2001r, Uniwersytet Opolski w Oplu – Pedagogika resocjalizacyjna – magisterskie uzupełniające 2003r, Akademia Świętokrzyska Filia w Piotrkowie Trybunalskim – Wychowanie fizyczne i zdrowotne we współczesnej edukacji – studia podyplomowe 2004rWyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie – Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna z elementami zdrowia publicznego, pierwsza pomoc medyczna – studia podyplomowe 2008r. Instruktor Dyscypliny Sportu – Piłka nożna, Sędzia Podnoszenia Ciężarów.

      Zbroja Milena