• Ogólnopolska akcja charytatywna Fundacji "Z Serca dla Serca"

• Przystąpiliśmy do akcji charytatywnej Fundacji "Z Serca dla Serca", która rozpoczęła budowę Hospicjum dla dzieci chorych na nowotwory w Kępach Zaleszańskich koło Sandomierza.. Okażcie swoje Wielkie Serca i włączcie się wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariusza do zbiórek pieniędzy, jakie będą organizowane w szkole. Co kilka dni wolontariusze - uczniowie naszej szkoły będą odwiedzać Was w klasch i prosić o wsparcie naszej akcji. Nie bądźcie obojętni. Pamiętajcie - DOBRO WRACA.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

• Po prawie półrocznej przerwie spotkaliśmy się dzisiaj na rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Pierwszy dzień w szkole był nietypowy - w sali gimnastycznej: z dyrekcją, nauczycielami i wychowawcami spotkali się tylko uczniowie klas pierwszych. Pozostali uczniowie pierwsze spotkanie z wychowawcami mieli w swoich klasach.  Witamy wszystkich nowych uczniów w progach naszej szkoły - cieszymy się, że wybraliście naszą szkołę.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Przypominamy o konieczności posiadania maseczki

godz. 9.00: klasy pierwsze (TDiOŚ, BSIS), sala gimnastyczna,

godz 10.30: klasy drugie, trzecie, czwarte TDiOŚ, sale lekcyjne zgodnie z harmonogramem,

- godz 11.00: klasy drugie, trzecie BSIS, sale lekcyjne zgodnie z harmonogramem,

TDiOŚ

3a (stolarz,fryzjer) - 34

3b (wielozawodowa) - 13w

• Egzaminy poprawkowe

• Szczegółowy harmonogram egzaminów poprawkowych dostępny jest w Librusie oraz zakładce "Uczniowie i rodzice - dla uczniów"

Poniedziałek, 24 sierpnia, godz. 8.30 - egzaminy z geografii (sala 29) oraz z materiałoznawstwa (sala 46)

• Wybór partnera

• Na ogłoszony w dniu 05 czerwca 2020 roku, otwarty nabór partnera w celu wspólnej realizacji projektu w ramach naboru dla Poddziałania XI.3.1 Kształcenie zawodowe o numerze RPLD.11.03.01-IZ.00-10-001/20, który został ogłoszony w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, do wyznaczonego terminu składania ofert, tj. do dnia 29 czerwca 2O20 roku wpłynęła tylko jedna oferta. Ofertę zlożyła Firma PROJEKT HUB Sp. zo.o., ul. Trzcianecka 3, 60-434 Poznań. Oferta jest kompletna i zgodna z warunkami udziału w ogłoszonym naborze. Firma została wybrana na partnera projektu.

• Mobilność uczniów i kadry w sektorze Kształcenia i Szkolenia Zawodowego

• Narodowa Agencja programu Erasmus + ogłosiła dzisiaj wyniki konkursu w akcji 1 "Mobilność uczniów i kadry w sektorze Kształcenia i Szkolenia Zawodowego.
              Niezmiernie miło nam jest poinformować, iż wniosek naszej szkoły został zakwalifikowany do dofinansowania.
              W przyszłym roku szkolnym uczniowie klas technik logistyk i technik żywienia i usług gastronomicznych będą mogli podnosić swoje kwalifikacje poprzez udział w zagranicznym stażu do Czech 🇨🇿.
              J. Bogacz
              A. Orlikowska

• Alarm

Agnieszka Łukomska-dyrektor szkoły

• Zakończenie roku szkolnego w czasie COVID-19

• Tak nietypowego zakończenia roku szkolnego jeszcze nie było i mamy nadzieję - już więcej nie będzie. Wydawanie świadectw, dyplomów i nagród uczniom było rozłożone w czasie - odbywało się od godz. 9.00 do 13.30. Jak zwykle w ostatnim dniu roku szkolnego - były podziękowania i życzenia atrakcyjnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

• Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

• Drodzy uczniowie rozpoczynacie wakacje, kończycie rok szkolny jak inny niż poprzednie.

Życzę Wam udanego, bezpiecznego wypoczynku. Z pewnością wielu z Was myślami jest daleko od szkoły, ale czekają na Was świadectwa, nagrody, dyplomy i ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcą. Chcę podziękować Wam, Waszym rodzicom, pracownikom administracji i obsługi, a przede wszystkim nauczycielom za zaangażowanie i trud pracy, za profesjonalizm i szybkie dostosowanie się do nowych trudnych wymagań.

Mam nadzieję, że po wakacjach będziemy mogli spotkać się w szkole.

Jeszcze raz chcę życzyć wszystkim spokojnych, udanych wakacji i powrotu do normalności

Agnieszka Łukomska

• Wielka Brytania w oczach młodych Europejczyków

• Laureatami szkolnego konkursu zostali:

I miejsce -  Damian Wolski, kl. I Cp

II miejsce - Kinga Kisiołek , kl. I Bp

III miejsce - Mateusz Dębiński , kl. I Cp

Gratulujemy laureatom energii twórczej i ciekawych pomysłów. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i zachęcamy do rozwijania swoich plastycznych talentów. Iwona Gloc i Joanna Bogacz

• "Pompujemy dla Wojtusia"

• Podjęliśmy wyzwanie od ZSE-E w ramach akcji charytatywnej "pompujemy dla Wojtusia". W dniu dzisiejszym przedstawiciele nauczycieli i uczniów naszej szkoły wspólnie "pompowali" dla Wojtusia.  Dziękujemy za nominację Zespołowi Szkół Elektryczno- Elektronicznych w Radomsku. Nasze nominacje:  I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego w Radomsku, II Liceum Ogólnokształcące im. K.K.Baczyńskiego w Radomsku oraz 25 Brygada Kawalerii Powietrznej im. Księcia Józefa Poniatowskiegow Tomaszowie Mazowieckim.

Zachęcamy wszystkich do pomocy.

• Konkurs plastyczny "Pasje Jana Pawła II"

• W szkolnym konkursie plastycznym ph. Pasje Jana Pawła II zostali wyłonieni zwycięzcy: I miejsce ex aequo - Maja Wośko (kl.IIa) i Weronika Wolska (kl.IIIc), II miejsce - Angelika Krawczyk (kl.IIIa), III miejsce - Wiktoria Rybak (kl.IIa). Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.