• Nasz udział w obchodach Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

• 1 marca odbyły się miejskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystość ta miała miejsce pod pomnikiem Konspiracyjnego Wojska Polskiego i Żołnierzy "Warszyca". Nas reprezentowała młodzież klas mundurowych ze Sztandarem Szkoły.

Natomiast w szkole uczniowie trzech klas wysłuchali prelekcji "Pamięć o Żołnierzach Wyklętych" i wzięli udział w projekcji filmu "Wyklęty". Fabuła filmu nawiązuje do historii ostatniego żołnierza niezłomnego - Józefa Franczaka, ps. "Lalek", który zginął w walce z komunistami w 1963 roku, 18 lat po wojnie.

W dn. 3 marca kilkoro uczniów szkoły wzięło udział w XII edycji ogólnopolskiego Biegu Tropem Wilczym. Bieg o długości 1963 m jest symbolicznym odniesieniem do roku w którym zgniął w walce ostatni Żołnierz Wyklęty.