• Akcja charytatywna "Św. Mikołaj na Kresach"

• Przypominamy o prowadzonej w szkole akcji "Wizyta Św. Mikołaja na Kresach", która przebiega pod patronatem Kuratorium Oświaty w Łodzi. To już po raz 5. rusza zbiórka darów dla Polaków mieszkających na Kresach - w Grodnie, Lwowie i Wilnie. Zbieramy artykuły spożywcze o przedłużonym terminie ważności - cukier, mąkę, makaron, kaszę, ryż, herbatę, konserwy, słodycze (batony, czekolady, ciastka, żelki, lizaki) oraz przybory szkolne (zeszyty, kredki, mazaki, ołówki, długopisy). Liczymy na Was. Zbiórka trwa tylko do 10 listopada. Dary można zostawiać u pedagoga szkolnego, opiekunów Szkolnego Klubu Wolontariusza, w świetlicy lub opiekuna koła PCK. Koordynatorem zbiorki w szkole jest pedagog  p. Dorota Solarik.