• Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

• Rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny, z nową Dyrekcją szkoły - p. Aleksandrą Gniłką oraz wicedyrektorami: p. Ewą Kościańską i p. Andrzejem Żakiem. Podczas dzisiejszej uroczystości szkolnej gościliśmy wicestarostę Powiatu Radomszczańskiego - p. Małgorzatę Lewandowską, Naczelnika Wydziału Edukacji - p. Andrzeja Kucharskiego, wizytatora Kuratorium Oświaty w Łodzi - p. Elżbietę Lottko, st. kaprala z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Tomaszowie Maz. Ponadto naszymi gośćmi byli też: p. Edyta Depta - dyrektor Biura Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku i p. Ewa Smolarek - Komendant Hufca Pracy. W drugiej części uroczystości przywitaliśmy uczniów klas pierwszych, którzy utworzyli 7 klas - cztery techniczne i trzy branżowe.