Otrzymaliśmy życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy od Fundacji "Z Serca dla Serca" oraz podziękowania za udział w akcji zbiórki funduszy na budowę hospicjum dla dzieci chorych na nowotwory, którą Fundacja realizuje w Zaleszanach k.Sandomierza.
Przypominamy, że akcję zbiórki pieniędzy na ten cel prowadzimy w szkole już od 2020roku. Na zdjęciach przysłanych przez Prezesa Zarządu Fundacji widzimy, jaki jest obecny stan budowy. Takie efekty cieszą oko, więc od przyszłego tygodnia Szkolny Klub Wolontariusza będzie kontynuował akcję zbierania funduszy na ten szczytny cel. Liczymy na Waszą pomoc.