• 15. EKO Szkoła - Rajcza Nickulina

• Tegoroczny wyjazd ekologiczny, zamiast w maju, odbył się we wrześniu (21-25.09), a program EKO Szkoły też uległ małej modyfikacji. Więcej czasu spędziliśmy na wędrówkach beskidzkimi szlakami - zdobyliśmy Wilczy Groń, Ochodzitą, Rysiankę i Lipowską. Odwiedziliśmy Stację Hodowli GŁuszców i Muzeum Świerka w Wiśle, Zagrodę Pasterską w Koniakowie, byliśmy też na Trójstyku - w miejscu, gdzie schodzą się granice Polski, Czech i Słowacji. Wieczory spędzaliśmy na integracji i wspólnej zabawie - było ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteka, zajęcia decoupage i zajęcia sportowe.

• Zawody sportowe

• W dniu 24.09.2020r zarówno chłopcy jak i dziewczęta naszej szkoły uczestniczyli w zawodach sportowych organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy w Radomsku. Zawody oparte były na konkurencjach lekkoatletycznych - Liga lekkoatletyczna. Niestety nie udało się stanąć na podium, lecz mimo to należy się wielkie podziękowanie dla uczniów biorących udział, bo włożyli wiele wysiłku w godne reprezentowanie szkoły. Dziękujemy.

• Dzień Języków Obcych

• W związku z tym, iż dnia 26 września obchodzony jest Dzień Języków Obcych zapraszamy do obejrzenia gazetki okolicznościowej.
              Znajdziemy w niej memy dotyczące nauki języka rosyjskiego, angielskiego oraz niemieckiego. Ponadto warto skupić swą uwagę na powodach, dla których należy przyswajać sobie języki obce. Przeczytamy też jak w kilkunastu językach obcych należy powiedzieć słowo "dziękuję".
              Wystawa znajduje się na parterze - zachęcamy do obejrzenia oraz do nauki:) K.KrokJ.Czuprynowska

• Ogłoszenie Nr 2/ 2020 o naborze na wolne stanowisko urzędnicze

• Zgodnie z art.11 Ustawy o pracownikach samorządowych z dnia 21 listopada 2008 r.(Dz.U. z 2018 r.,poz.1260) dyrektor Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiskaw Radomsku, ul Brzeźnicka 22 ogłasza otwarty nabór na stanowisko referenta

Data ogłoszenia naboru: 23 września 2020 r.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze -  pobierz plik

• "Złote Dziewczyny"

• W dniu 21.09.2020 odbyły się rozgrywki dziewcząt w piłce koszykowej 3x3. Naszą szkołę reprezentowały: Natalia Kasprzyk, Oliwia Kępa, Kamila Kubacka i Olga Bawor. Po zaciętej rywalizacji z drużynami z II LO, I LO, Mechanikiem oraz Dobryszycami dziewczyny zdobyły I miejsce w powiecie i awansowały na szczebel wojewódzki. Serdecznie gratulujemy!!! Opiekun A. Gąsiorowska

• Ogólnopolska akcja charytatywna Fundacji "Z Serca dla Serca"

• Przystąpiliśmy do akcji charytatywnej Fundacji "Z Serca dla Serca", która rozpoczęła budowę Hospicjum dla dzieci chorych na nowotwory w Kępach Zaleszańskich koło Sandomierza.. Okażcie swoje Wielkie Serca i włączcie się wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariusza do zbiórek pieniędzy, jakie będą organizowane w szkole. Co kilka dni wolontariusze - uczniowie naszej szkoły będą odwiedzać Was w klasch i prosić o wsparcie naszej akcji. Nie bądźcie obojętni. Pamiętajcie - DOBRO WRACA.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

• Po prawie półrocznej przerwie spotkaliśmy się dzisiaj na rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Pierwszy dzień w szkole był nietypowy - w sali gimnastycznej: z dyrekcją, nauczycielami i wychowawcami spotkali się tylko uczniowie klas pierwszych. Pozostali uczniowie pierwsze spotkanie z wychowawcami mieli w swoich klasach.  Witamy wszystkich nowych uczniów w progach naszej szkoły - cieszymy się, że wybraliście naszą szkołę.