• III miejsce w Półfinale Województwa w piłce nożnej dziewcząt

• 22 maja 2019r w ramach Licealiady po wygranej w zawodach powiatowych w piłce nożnej drużyna dziewcząt wywalczyła III miejsce. Dziewczęta uległy drużynie Kleszczowa i Piotrkowa a pokonały przeciwniczki z Pajęczna. Opiekunem drużyny na tym etapie była pani Aneta Strychalska. Gratulujemy.

• Dyplomy technika

• W poniedziałek 27.05.2019 r. od godziny 10.00 w sekretariacie uczniowskim można będzie odebrać dyplomy technika po egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe

• Zaproszenie do udziału w I Zlocie Turystycznym Powiatu Radomszczańskiego

• więcej informacji na stronie Powiatu Radomszczańskiego

i w linku https://www.radomszczanski.pl/grafika,27864,i-zlot-turystyczny-powiatu-radomszczanskiego.jpg

• VIII Powiatowe Obchody Światowego Dnia Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca

•  8 maja 2019r nasze Szkolne Koło PCK nie tylko uczestniczyło, ale przede wszystkim pomagało w organizacji przedsięwzięcia skierowanego głównie dla najmłodszych. 12 dziewcząt naszej szkoły tego dnia na Powiatowej Hali Sportowej m.in.: uczyły pierwszej pomocy, przeprowadzały konkursy plastyczne, zabawy, gry i tańce dla dzieci, malowały twarze, czesały, wydawały popcorn i watę cukrową. Pan Robert Drozdek pomagał dzieciom na ściance wspinaczkowej a pani Aneta Strychalska i Małgorzata Lewandowska czuwały nad sprawnym i ciekawym przebiegiem uroczystości. Tym samym pokazujemy, że nasi wolontariusze chętnie wspierają czerwonokrzyskie akcje, które służą lokalnej społeczności, tym samym promują idee humanitaryzmu.