W ramach realizacji programu profilaktycznego młodzież kl. 4Cp uczestniczyła w Rozprawie Sądowej w Sądzie Rejonowym w Radomsku w charakterze obserwatorów. Młodzież była pod wielkim wrażeniem sali sądowej. Po Rozprawie Pani Sędzia przeprowadziła prelekcję dla naszych uczniów - nt. zażywania narkotyków, ich konsekwencji z punktu prawa karnego. JESTEŚMY ZAPROSZENI NA 2 CZĘŚĆ ROZPRAWY Z WIELKĄ SATYSFAKCJĄ SKORZYSTAMY Z ZAPROSZENIA.
Uczniowie byli pod opieką pań: Małgorzaty Knysak-Szczerby oraz Jolanty Lorent