• Aktualności

      • Dzień Języków Obcych

      • W związku z tym, iż dnia 26 września obchodzony jest Dzień Języków Obcych zapraszamy do obejrzenia gazetki okolicznościowej.
       Znajdziemy w niej memy dotyczące nauki języka rosyjskiego, angielskiego oraz niemieckiego. Ponadto warto skupić swą uwagę na powodach, dla których należy przyswajać sobie języki obce. Przeczytamy też jak w kilkunastu językach obcych należy powiedzieć słowo "dziękuję".
       Wystawa znajduje się na parterze - zachęcamy do obejrzenia oraz do nauki:) K.KrokJ.Czuprynowska

      • Ogłoszenie Nr 2/ 2020 o naborze na wolne stanowisko urzędnicze

      • Zgodnie z art.11 Ustawy o pracownikach samorządowych z dnia 21 listopada 2008 r.(Dz.U. z 2018 r.,poz.1260) dyrektor Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiskaw Radomsku, ul Brzeźnicka 22 ogłasza otwarty nabór na stanowisko referenta

       Data ogłoszenia naboru: 23 września 2020 r. 

       Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze -  pobierz plik

      • "Złote Dziewczyny"

      • W dniu 21.09.2020 odbyły się rozgrywki dziewcząt w piłce koszykowej 3x3. Naszą szkołę reprezentowały: Natalia Kasprzyk, Oliwia Kępa, Kamila Kubacka i Olga Bawor. Po zaciętej rywalizacji z drużynami z II LO, I LO, Mechanikiem oraz Dobryszycami dziewczyny zdobyły I miejsce w powiecie i awansowały na szczebel wojewódzki. Serdecznie gratulujemy!!! Opiekun A. Gąsiorowska

      • Ogólnopolska akcja charytatywna Fundacji "Z Serca dla Serca"

      • Przystąpiliśmy do akcji charytatywnej Fundacji "Z Serca dla Serca", która rozpoczęła budowę Hospicjum dla dzieci chorych na nowotwory w Kępach Zaleszańskich koło Sandomierza.. Okażcie swoje Wielkie Serca i włączcie się wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariusza do zbiórek pieniędzy, jakie będą organizowane w szkole. Co kilka dni wolontariusze - uczniowie naszej szkoły będą odwiedzać Was w klasch i prosić o wsparcie naszej akcji. Nie bądźcie obojętni. Pamiętajcie - DOBRO WRACA.

      • Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

      • Po prawie półrocznej przerwie spotkaliśmy się dzisiaj na rozpoczęciu nowego roku szkolnego. Pierwszy dzień w szkole był nietypowy - w sali gimnastycznej: z dyrekcją, nauczycielami i wychowawcami spotkali się tylko uczniowie klas pierwszych. Pozostali uczniowie pierwsze spotkanie z wychowawcami mieli w swoich klasach.  Witamy wszystkich nowych uczniów w progach naszej szkoły - cieszymy się, że wybraliście naszą szkołę.

      • Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

      • Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

       Przypominamy o konieczności posiadania maseczki 

        

       godz. 9.00: klasy pierwsze (TDiOŚ, BSIS), sala gimnastyczna,

       godz 10.30: klasy drugie, trzecie, czwarte TDiOŚ, sale lekcyjne zgodnie z harmonogramem,

       - godz 11.00: klasy drugie, trzecie BSIS, sale lekcyjne zgodnie z harmonogramem,

       TDiOŚ

       2Ag  /t.log/ - 44

       2Bg /t.u.fryz/ - 40

       2Cg /t.t.dr/t.t.żyw/ - 50

       2Ap /t.log/ - 48

       2Bp /t.u.fryz/ - 36

       2Cp /ttd/ttż - 43

       3A (tl) - 30

       3B /tuf/ - 31

       3C (ttd,tuż) - 29C

       4A (tl) - 29

       4B (ttd,tuf) - 3C

        

       -BSIS

       2ag /fryzjer/ -  23

       2bg /stolarz/ - 46

       2cg /wielozawodowa/ -12w

       2ap /fryzjer/ - 22c

       2bp /stolarz/ - 32

       2cp /stolarz/kucharz/ - 8w

       2dp /wielozaw.,cukiernik/ - 28c

       3a (stolarz,fryzjer) - 34

       3b (wielozawodowa) - 13w

        

      • Egzaminy poprawkowe

      • Szczegółowy harmonogram egzaminów poprawkowych dostępny jest w Librusie oraz zakładce "Uczniowie i rodzice - dla uczniów"

       Poniedziałek, 24 sierpnia, godz. 8.30 - egzaminy z geografii (sala 29) oraz z materiałoznawstwa (sala 46)

        

      • Wybór partnera

      • Na ogłoszony w dniu 05 czerwca 2020 roku, otwarty nabór partnera w celu wspólnej realizacji projektu w ramach naboru dla Poddziałania XI.3.1 Kształcenie zawodowe o numerze RPLD.11.03.01-IZ.00-10-001/20, który został ogłoszony w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, do wyznaczonego terminu składania ofert, tj. do dnia 29 czerwca 2O20 roku wpłynęła tylko jedna oferta. Ofertę zlożyła Firma PROJEKT HUB Sp. zo.o., ul. Trzcianecka 3, 60-434 Poznań. Oferta jest kompletna i zgodna z warunkami udziału w ogłoszonym naborze. Firma została wybrana na partnera projektu.

      • Mobilność uczniów i kadry w sektorze Kształcenia i Szkolenia Zawodowego

      • Narodowa Agencja programu Erasmus + ogłosiła dzisiaj wyniki konkursu w akcji 1 "Mobilność uczniów i kadry w sektorze Kształcenia i Szkolenia Zawodowego.
       Niezmiernie miło nam jest poinformować, iż wniosek naszej szkoły został zakwalifikowany do dofinansowania.
       W przyszłym roku szkolnym uczniowie klas technik logistyk i technik żywienia i usług gastronomicznych będą mogli podnosić swoje kwalifikacje poprzez udział w zagranicznym stażu do Czech 🇨🇿.
       J. Bogacz
       A. Orlikowska

      • Alarm

      • Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiskaw Radomsku przekazuje informację o wprowadzeniu stopnia alarmowego CRP (drugi stopień alarmowy BRAVO- CRP) obowiązujący od dnia 26 czerwca 2020 od godziny 00:01 do dnia 29 czerwca 2020 do godziny 23:59 i uruchomieniu stosownych procedur

       Agnieszka Łukomska-dyrektor szkoły

      • Zakończenie roku szkolnego w czasie COVID-19

      • Tak nietypowego zakończenia roku szkolnego jeszcze nie było i mamy nadzieję - już więcej nie będzie. Wydawanie świadectw, dyplomów i nagród uczniom było rozłożone w czasie - odbywało się od godz. 9.00 do 13.30. Jak zwykle w ostatnim dniu roku szkolnego - były podziękowania i życzenia atrakcyjnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

      • Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

      • Drodzy uczniowie rozpoczynacie wakacje, kończycie rok szkolny jak inny niż poprzednie.

       Życzę Wam udanego, bezpiecznego wypoczynku. Z pewnością wielu z Was myślami jest daleko od szkoły, ale czekają na Was świadectwa, nagrody, dyplomy i ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcą. Chcę podziękować Wam, Waszym rodzicom, pracownikom administracji i obsługi, a przede wszystkim nauczycielom za zaangażowanie i trud pracy, za profesjonalizm i szybkie dostosowanie się do nowych trudnych wymagań. 

       Mam nadzieję, że po wakacjach będziemy mogli spotkać się w szkole.

       Jeszcze raz chcę życzyć wszystkim spokojnych, udanych wakacji i powrotu do normalności

       Agnieszka Łukomska