• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

• 23 sierpnia 2022 r. godz. 9.00

MATEMATYKA - sala 23

JĘZYK NIEMIECKI - sala 5

Proszę zgłosić się na egzamin minimum 30 minut wczesniej. Na egzamin nalezy zabrać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL (oraz swiadectwo ukonczenia szkoły - dotyczy absolwentów), długopis czarny oraz pomoce wymienione w komunikacie dyrektora CKE, zdający może miec ze sobą małą butelkę wody.

Rzeczy osobiste mozna zostawić w sali 24 (parter- pokój nauczycielski), odzież wierzchnią nalezy oddać do szatni.

• Rada pedagogiczna

• W dniu 17.08.2022 roku o godz. 10:00 odbędzie się zdalne posiedzenie Rady pedagogicznej. Link do spotkania został przesłany w wiadomości w dzienniku elektronicznym Librus.

A. Żak