Menu


 
 

 • Aktualizacja danych

  23.01.2015 Dane z programu Zastępstwa zostały zaktualizowane
 • Finaliści konkursu Liga Młodych Logistyków 2015

  19.01.2015

  Miło nam poinformować, że uczniowie z naszej szkoły tworząc zespół w składzie: Marta Ciborowska, Aneta Stępień i Przemek Pałycha (z kl. IV tl), zajęli II miejsce w IV edycji ogólnopolskiego konkursu Liga Młodych Logistyków 2015. Zakwalifikowali się tym samym do finału Ligi Młodych Logistyków, który odbędzie się 19 marca 2015r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.      

  Pierwszy etap konkursu odbył się 8 stycznia 2015 roku - wzięło w nim udział 134 uczniów szkół ponadgminazjalnych z czterech różnych województw. Młodzież rywalizowała ze sobą w trzyosobowych  zespołach (maksymalnie dwa zespoły ze szkoły). Konkurs LML składa się z dwóch etapów: eliminacji oraz finału, do którego przeszło 8 zespołów z najlepszymi wynikami.

  Opiekunem uczniów jest pani Aleksandra Orlikowska.         

 • Studniówka

  17.01.2015

  Tegoroczna Studniówka odbyła się w Restauracji "Exclusive". Po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości, podziękowaniach, życzeniach i tradycyjnym "Poloneza czas zacząć" młodzież bawiła się do rana. To jedyny taki bal w życiu każdego maturzysty- na pewno zostanie zapamiętany na długo.

   

 • Akcja charytatywna "Pomagamy schroniskom"

  15.01.2015

  Akcję pomocy zwierzętom zorganizowaliśmy w szkole już po raz piąty. Jej celem była zbiórka pieniędzy na zakup karmy dla bezdomnych psów i kotów, które w okresie zimy najbardziej oczekują na naszą pomoc. Przez kilka ostatnich dni młodzież zbierała drobne monety, jednak punktem kulminacyjnym akcji był "kiermasz ciast", przygotowanych przez naszych uczniów i kilka nauczycielek. Udało się zebrać ponad 260 zł, za które zakupimy karmę dla zwierząt.

  D.Solarik

 • Wizyta przedszkolaków

  09.01.2015

  Dziś naszą szkołę odwiedzili bardzo milutcy, mali goście - byli to przedszkolacy z pobliskiego Publicznego Przedszkola nr 1 im. Jana Brzechwy. Nasi milusińscy przybyli w licznej grupie razem ze swoimi opiekunkami, aby wziąć udział w Koncercie Kolęd przygotowanym przez uczniów naszej szkoły.  Ponieważ wspólnie śpiewaliśmy kolędy, było bardzo radośnie i jeszcze nieco świątecznie. Nie obyło się oczywiście bez słodkiego poczęstunku i wspólnych pamiątkowych zdjęć.

 • Aktualizacja danych

  12.01.2015 Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Zmiana planu lekcji od 12.01.2015

  Proszę o zapoznanie się z nowym (skorygowanym) planem lekcji (dostępny w zakładce Plan Lekcji) obowiązującym od 12 stycznia 2015r.

  Ewentualne błędy w planie proszę zgłaszać do W.Nowak.

 • Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok niech obdaruje pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie marzenia Życzy Dyrektor ZSDiOŚ w Radomsku

 • Hej kolęda, kolęda!

  19.12.2014

  W świąteczny nastrój wprowadziła nas dzisiejsza uroczystość, podczas której przyjęliśmy z rąk radomszczańskich harcerzy "Betlejemskie śwatełko pokoju", wysłuchaliśmy Ewangelii i zaśpiewaliśmy najpiękniejsze polskie kolędy.

 • Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  19.12.2014

  Tegoroczna uroczystość wręczenia Dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2014/2015 odbyła się w gmachu Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego w dniu 5 grudnia. W województwie łódzkim otrzymało je 233 najlepszych uczniów szkół średnich. Wśród nich była uczennica naszej szkoły - Marta Ciborowska (kl. IV tl), która w ubiegłym roku szkolnym uzyskała najwyższą średnią ocen w szkole.          

  Dla przypomnienia - stypendystą Premiera może zostać uczeń, który w klasyfikacji końcoworocznej uzyska najwyższą w szkole średnią ocen, przekraczającą 4,75 i wzorowe zachowanie.

  http://obserwatoriumedukacji.pl/wreczono-stypendia-prezesa-rady-ministrow-na-rok-20142015/

   

 • Szkolny konkurs wiedzy "Życie i twórczość Stefana Żeromskiego"

  18.12.2014

   W związku z przypadającą w listopadzie 89. rocznicą śmierci Stefana Żeromskiego, 4 grudnia odbył się w szkole konkurs poświęcony życiu i twórczości pisarza.

  W konkursie tym wzięli udział uczniowie klas: IVt, IVtl, IVtf i IIIt. Mieli oni za zadanie wykazać się jak najlepszą wiedzą i znajomością faktów z życia pisarza, ale też wykazać się znajomością problematyki poszczególnych utworów literackich .

  W konkursie najlepsi okazali się:

  Marta Ciborowska z kl. IV tl - I miejsce

  Kamila Rogozińska z kl. III t - II miejsce

  Klaudia Żurawska z kl.III t - III miejsce

  Wszystkim uczestnikom konkursu oraz jego zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

  Zapraszamy także innych uczniów do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną.

 • Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku został laureatem IV edycji Konkursu EKOSZKOŁA za rok szkolny 2013/2014

  W dniu 5 grudnia 2014 roku Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi  podczas uroczystej Gali zorganizowanej w Łódzkim Domu Kultury  podsumował Konkursy ogłoszone w 2014 roku. Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku został laureatem IV edycji Konkursu EKOSZKOŁA za rok szkolny 2013/2014, zajmując II miejsce w województwie łódzkim w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Nagrodę dla szkoły otrzymała Pani Dyrektor Agnieszka Łukomska wraz z uczniami. Nagrodę odebrała również pani Joanna Ferenc zajmując II miejsce
  w województwie łódzkim - EKOBELFER w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. 
  W uroczystej Gali podsumowującej konkursy WFOŚiGW w Łodzi wzięli  udział: Marszałek Województwa Pan Witold Stępień, Radna Sejmiku Wojewódzkiego Łódzkiego Pani Bożena Ziemniewicz, Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych Pan Sławomir Granatowski, Dyrektor Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego Pan Hieronim Andrzejewski. WFOŚiGW w Łodzi reprezentowali: Z-ca Prezesa Zarządu Pan Wiesław Łukomski,  Z-ca Prezesa Zarządu Pan Andrzej Czapla, Dyrektor Biura Pani Barbara Rutkowska, Z-ca Dyrektora Biura Pani Ewa Bernacka. Celem Konkursu było wyłonienie
  i nagrodzenie najbardziej aktywnych szkół, prowadzących działalność na polu edukacji ekologicznej i propagujących tematykę ochrony środowiska oraz uhonorowanie nauczycieli za zrealizowane działania i rozpowszechnienie dobrych przykładów w tym zakresie.