Menu


 
 

 • Ogólnopolski Tydzień Kariery

  22.10.2014

       W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery odbyło się w szkole szereg spotkań z przedstawicielami różnych instytucji i przedsiębiorstw: Powiatowej Straży Pożarnej w Radomsku, Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Łodzi, Wojewódzkiej Komendy Uzupełnień w Tomaszowie Maz., Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku. W spotkaniach udział wzięli uczniowie klas kończących szkołę.                                                                                                                                                         

 • Aktualizacja danych

  22.10.2014 Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Dzień Papieski

  17.10.2014

  Tegoroczny XIV Dzień Papieski przebiegał pod hasłem "Jan Paweł II - Świętymi Bądźcie". Podczas wieczornicy, jaka odbyła się w naszej szkole, przypomnieliśmy sobie "Dekalog Jana Pawła II" - ważne słowa naszego Wielkiego Rodaka skierowane do wszystkich Polaków. Zaśpiewaliśmy też "Barkę"- ulubioną pieśń Ojca Świętego i wspominaliśmy Jego pielgrzymki do Ojczyzny. Program przygotowali uczniowie klasy I t, pod kierunkiem p.B.Rokity i p.D.Solarik.

 • Aktualizacja danych

  20.10.2014 Dane z programu Zastępstwa zostały zaktualizowane
 • "Nakręcamy się" dla Zuzi

  15.10.2014

  Od początku roku szkolnego uczniowie i nauczyciele naszej szkoły włączyli się w akcję pomocy organizowanej dla Zuzi Pokory. Była już w szkole zbiórka pieniędzy (wpłaciliśmy na konto 625 zł) i zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego. Cały czas trwa zbiórka plastikowych zakrętek. Dzisiaj natomiast odbyła się akcja honorowego krwiodawstwa. Już od rana ustawiła się kolejka chętnych do oddania krwi, wśród nich byli także nauczyciele. W rezultacie krew oddało 21 osób.

  Wkrótce w szkole organizowane będą kolejne akcje charytatywne, mające na celu niesienie pomocy Zuzi.   D.Solarik

 • VII Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

  10.10.2014

  Ponad 8500 uczniów z 290 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski  przystąpiło dziś do pierwszego etapu VII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, wśród nich 31 uczniów z naszej szkoły. Coroczny turniej wiedzy logistycznej organizuje Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu.

  Bardzo cenne są nagrody dla laureatów olimpiady- oprócz nagroód rzeczowych będą to praktyki i staże w renomowanych przedsiębiorstwach logistycznych w Polsce i za granicą, zwolnienie z pisemnej części egzaminu zawodowego czy też bezpłatne studia w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

  Wyniki pierwszego etapu podane będą do końca października. Etap okręgowy odbędzie się  5 grudnia w kilkunastu szkołach na terenie całej Polski. Najlepsi spośród uczestników VII edycji olimpiady spotkają się w finale, który odbędzie się tradycyjnie w Poznaniu, w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki, 6 marca 2015 r. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 17 kwietnia 2015 r.

  A. Orlikowska

   

 • Dzień Edukacji Narodowej

  Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbędzie się 10 października 2014 roku o godz. 13:00

  ZAPRASZAMY

 • Wycieczka "Ścieżkami Jana Pawła II" - Wadowice-Kraków

  08.10.2014

  W październiku, w przeddzień Dnia Papieskiego od kilku lat wyjeżdżamy na wycieczkę do Wadowic i Krakowa. Jak co roku, także i w tym,  odwiedziliśmy miejsca tak ważne dla Ojca Świętego Jana Pawła II, związane z Jego dzieciństwem, latami młodości ale też późniejszym życiem: Dom Rodzinny i Bazylikę Mniejszą w Wadowicach, Zamek Królewski na Wawelu, Pałac Biskupów i Rynek GŁówny w Krakowie. Tradycyjnie już, idąc Traktem Królewskim z Wawelu na Rynek, zatrzymaliśmy się pod Oknem Papieskim i zapaliliśmy znicz pod Pomnikem naszego Wielkiego Rodaka. Ostatnie chwile wyjazdu spędziliśmy na krakowskim Rynku, urzeczeni magiczną atmosferą tego miejsca, w którym także niejednokrotnie bywał Karol Wojtyła.

  D.Solarik


   

 • Informacja o wolnych miejscach pracy dla absolwentów szkoły w zawodzie technik logistyk

  Aktualnie w Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku poszukujemy osób na stanowisko:

   

  Pracownika magazynu

  Miejsce pracy: Radomsko
  Nr ref.: 2014/Pracownik magazynu

  Główne obowiązki na stanowisku:

  • Realizacja zadań związanych z transportem wewnętrznym
  • Realizacja zadań związanych z przyjęciem towaru
  • Realizacja zadań związanych z kompletacją towaru
  • Realizacja zadań związanych z foliowaniem palet
  • Realizacja zadań związanych z załadunkiem nośników na podstawione środki transportu

   Nasze oczekiwania:

  • Gotowość do pracy 3-zmianowej
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Umiejętność pracy w zespole

  Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bezpłatne szkolenie na wózki widłowe
  • Dofinansowaną stołówkę zakładową
  • Pakiet socjalny
  • Opiekę medyczną
  • Koleżeńską atmosferę w pracy
  Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu prześlij swoje CV klikając przycisk Aplikuj w temacie wiadomości prosimy o wpisanie: Nr ref.: 2014/Pracownik magazynu.

  lub listownie na adres:

  Centrum Dystrybucji JYSK
  97-500 Radomsko
  Ul. Duńska 22

  W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)".

  Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

 • 25 wrzesnia - lekcje skrócone

  1. 8.00 - 8.40
  2. 8.45 – 9.25
  3. 9.35 – 10.15
  4. 10.30 – 11.10
  5. 11.20 – 12.00
  6. 12.05 – 12.50              
  7. 12.55 – 13.35
  8. 13.40 – 14.20        
 • Zebranie z rodzicami -25 września, godz.16.00

  Zebranie z rodzicami zostało przełożone z 24 września na 25 września.

  O godz. 16.00 odbędzie się spotkanie wszystkich rodziców z Dyrekcją Szkoły w sali widowiskowej, następnie rodzice spotkają się z wychowawcami klas w salach lekcyjnych zgodnie z poniższym harmonogramem: zebranie_25-09.doc

 • 12.09.2014 roku Przegląd Zespołów Muzycznych

  12 września 2014 roku w odremontowanej Sali Widowiskowej naszej szkoły odbył się Przegląd Zespołów Muzycznych zorganizowany przez Powiat Radomszczański. Wystąpiły trzy radomszczańskie zespoły: The Introduction, Puchacz i The Grasshoppers oraz jeden solista- Krystian Łodyga - uczeń klasy IV tl ZSDiOŚ. Jury nagrodziło wszystkich uczestników przeglądu, ale najważniejsza była niepowtarzalna atmosfera i świetna zabawa.                                                                                                                                                                                                                         D.Solarik

  więcej>>>

 • Wycieczka przedmiotowa do PKP Cargo i Ball Packaging

  18 września 2014 roku młodzi logistycy z naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej do dwóch radomszczańskich przedsiębiorstw: PKP Cargo i Ball Packiging. Celem wycieczki było poznanie perspektyw przyszłej pracy w zawodzie technik logistyk.

  PKP Cargo to grupa świadcząca usługi logistyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, działająca bezpiecznie i przyjazna środowisku. Pani Naczelnik zapoznała uczniów z zasadami spedycji i organizacji przewozów, opowiadała o przewozach intermodalnych, taborze i rodzajach wagonów. Młodzież obejrzała też nastawnię i terminal kontenerowy, gdzie miała okazję przyjrzeć się skomplikowanym czynnościom ustawiania kontenerów.

  Zakład Ball Packaging w Radomsku to firma wytwarzająca puszki aluminiowe do różnego rodzaju napojów. Pracownik Firmy zapoznał uczniów z historią przedsiębiorstwa, etapami produkcji puszki oraz zagadnieniami z dziedziny ekologii i recyklingu. Poruszył też zagadniania logistyczne dotyczące formowania palety, identyfikacji i gospodarki magazynowej, dystrybucji i transportu puszek, gospodarki magazynowej. Uczniowie obejrzeli cykl produkcji puszki, a w magazynach, gdzie zgromadzone są miliony gotowych do wysłania puszek, uczniowie poznali praktyczną stronę pracy logistyka.

  Miłym akcentem wizyty w Ball Packiging było to, że wszyscy uczestnicy otrzymali upominki w formie gadżetów firmowych.

  A. Orlikowska

 • Zmiana planu lekcji - od 29 wrzesnia

  W zakładce Plan Lekcji dostępny jest NOWY plan zajęć (będzie obowiązywał od 29 wrzesnia). Proszę nauczycieli o sprawdzenie planu pod względem poprawności i zgłoszenie ewentualnych uwag do W.Nowak do 24.09.

 • Szkoła zaoczna

  W zakładce "Szkoła Zaoczna" dostępny jest plan zajęć obowiązkowych oraz plan konsultacji indywidualnych.

 • Narodowe Czytanie "Trylogii" Henryka Sienkiewicza

         6 września 2014 roku odbyło się Narodowe Czytanie "Trylogii" Henryka Sienkiewicza .

  W Radomsku to przedsięwzięcie było  realizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną .

  W tej akcji wzięli udział uczniowie: Anna Ogonowska, Anna Bose, Adrian Hasik, Paweł Karbownik oraz Adrian Powroźnik pod opieką nauczycieli : Magdaleny Aleksandrowicz i Izabeli Kwarciak.

  To spotkanie napawa nadzieją, że nowe pokolenia będą widzieć w klasycznej literaturze nie tylko przymusowe lektury szkolne, ale również „ponadczasową prawdę o międzyludzkich relacjach i godnym życiu w społeczeństwie”.

  galeria zdjęć>>>


   

 • Szkoły zaoczne

  Wszystkie ogłoszenia i informacje dla szkół zaocznych tzn. Liceum Ogólnokształcącego i Kursów zawodowych umieszczane są w zakładce "SZKOŁA ZAOCZNA"

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

  01.09.2014

  Pani dyrektor Agnieszka Łukomska powitała w nowym roku szkolnym uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Wszystkim życzyła sukcesów, zachęcając do rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Przypomniała też uczniom o rocznicy wybuchu II wojny światowej i naszych rodakach, którzy stracili życie w wyniku tych tragicznych wydarzeń.

    D.Solarik

 • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

  W DNIU 01.09.2014 ROKU O GODZINIE 9:00 ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

  Dla szkół zaocznych rozpoczęcie roku odbędzie się 13 września o godz. 8.00.

  Terminy zjazdów dostepne są w zakładce "Szkoła Zaoczna".

 • POSIEDZENIE RADY PEDAGOGICZNEJ - 29.08.2014 godz. 10:30
   

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku
  ul. Brzeźnicka 22
  97-500 Radomsko
  e-mail: z_s_d@wp.pl
 • 44 682 23 78
  44 682 23 95

Galeria zdjęć