• Klasa z drewna

• Galeria

• Dzięki funduszom uzyskanym z programu "I love drewno!" rozpoczęła się już modernizacja zielonych terenów przy boiskach szkolnych. Już w ubiegłym tygodniu stanęła altanka, wkrótce powstaną też alejki i ścieżka ekologiczna.

• WARSZTATY I LEKCJE w ramach projektu "I LOVE DREWNO!"

• 6 października 2023 r. gościliśmy trzecioklasistów PSP nr 3.

Po powitaniu przez Panią Dyrektor Aleksandrę Gniłkę i obejrzeniu filmu o lesie w Kinie za Rogiem, uczniowie wzięli udział w warsztatach edukacyjnych pod nazwą "LAS JEST WŚRÓD NAS".

W pracowni gastronomicznej wykonywali deserki "leśny mech", a w pracowni stolarskiej piękne kwiaty z drewna. Uczestniczyli również w dwóch lekcjach, których tematem było: "Drewno wokół nas" oraz "Znaczenie ptaków w przyrodzie i życiu człowieka".

Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły we wszystkich zajęciach i mamy nadzieję, że od dziś las będą kojarzyć również z naszą szkołą - Drzewniakiem