• Rekrutacja 2024/2025

• Oferta Edukacyjna na rok 2024/2025

• Kierunki w ZSDiOŚ w Radomsku w roku szkolnym 2024/2025

Nowość !!!

Technik logistyk z innowacją wojskową

Przedmioty brane pod uwagę na świadectwie: język polski, matematyka, język obcy, informatyka

Przedmioty w rozszerzeniu: matematyka

Technik logistyk z innowacja wojskową zajmuje się planowaniem, organizowaniem, kierowaniem
            i kontrolowaniem przemieszczania towarów od producenta do konsumenta oraz wykorzystaniem informacji płynących z rynku w celu optymalizacji korzyści wynikających z wymiany towarowej dla wszystkich uczestników tej wymiany.

Technik żywienia i usług gastronomicznych z innowacją dietetyka i fitness

Przedmioty brane pod uwagę na świadectwie: język polski, matematyka, język obcy, biologia

Przedmioty w rozszerzeniu: biologia

Technik żywienie i usług gastronomicznych zajmuje się sporządzaniem potraw, organizowaniem przyjęć, planowaniem i oceną żywienia, organizowaniem produkcji gastronomicznej, planowaniem i wykonywaniem usług gastronomicznych, przygotowaniem diety w zależności od potrzeb danego człowieka, przeprowadzaniem diagnostyki dietetycznej, udziela porad z zakresu medycyny, żywienia oraz nowoczesnych form fitness.

Technik usług fryzjerskich z innowacją wizaż i kreowanie wizerunku

Przedmioty brane pod uwagę na świadectwie: język polski, matematyka, język obcy, biologia

Przedmioty w rozszerzeniu: biologia

Technik usług fryzjerskich z innowacją wizaż i kreowanie wizerunku zajmuje się wykony waniem zabiegów fryzjerskich, projektów fryzur, stylizacją fryzur z wykorzystaniem technik wizualizacji, dobieraniem i wykonywaniem makijażu, wykonywaniem stylizacji paznokci oraz dobieraniem ubioru do typu sylwetki.

Technik technologii drewna

Przedmioty w rozszerzeniu: matematyka

Technik technologii drewna wykonuje wyroby z drewna i materiałów drzewnych, organizuje i nadzoruje procesy technologiczne w zakładach przemysłu drzewnego, monitoruje przebieg procesów przetwarzania drewna, tworzy schematy technologiczne, wykonuje plan zapotrzebowania na surowce drzewne i inne materiały.

Branżowa Szkoła Pierwszego Stopnia

Kształcimy w wielu zawodach m.in. stolarz, fryzjer, kucharz, krawiec, monter sieci i instalacji sanitarnych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, sprzedawca, cukiernik, piekarz czy przetwórca mięsa.

Oferujemy nowe kierunki: DEKARZ i ELEKTRYK

Uczniowie szkoły branżowej odbywają praktyki w zakładach pracy, istnieje możliwość odbywania praktyk dla zawodu stolarz w Centrum Kształcenia Zawodowego wchodzącego w skład ZSDiOŚ.

Przedmioty brane pod uwagę na świadectwie: język polski, matematyka, język obcy, informatyka.