• Akcja charytatywna SzKW - Pomagamy schronisku

• Szkolny Klub Wolontariusza w dalszym ciągu prowadzi zbiórkę karmy i monet na karmę dla zwierzaków w schronisku; jeszcze raz w tym roku szkolnym chcielibyśmy pomóc w ten sposób schronisku dla bezdomnych zwierząt. Jak zapewne pamiętacie, wiosenna zbiórka przyniosła wspaniałe efekty. Zwierzaki w schronisku bardzo Wam za to dziękują. :)

• Światowy Dzień Zdrowia

• W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. W ramach promowania zdrowego stylu życia zorganizowano szkolny konkurs w kategorii prezentacja multimedialna nt. „Jak dbać o zdrowie w czasie pandemii”. Po rozstrzygnięciu konkursu przyznano następujące miejsca:

I miejsce- Karolina Uniszewska – kl. 2Bg

II miejsce- Emilia Zalewska- kl.  2Bg

III miejsce- Karolina Delczyk- kl.3A

Wyróżnienie- Sandra Arkit- kl.1A

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie a zwycięzcom gratulujemy.

M. Lewandowska, A. Nowakowska, U. Gębicz

• Z wizytą w Domu Pomocy Społecznej

• Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy odpowiedzieli na apel Szkolnego Klubu Wolontariusza - przekazane przez Was kartki świąteczne, wypieki i ozdoby wielkanocne trafiły już do pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Radomsku. Wraz z życzeniami zawieźliśmy również drobne upominki ufundowane przez księdza Zbigniewa, któemu z całego serca dziękujemy.