• Osiągnięcia

• Naukowe

• R O K   S Z K O L N Y   2015/2016

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W roku szkolnym 2015/2016 Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymuje uczennica klasy III ta - Magdalena Nowicka. Magda uzyskała w ubiegłym roku szkolnym najwyższą średnią ocen (powyżej 4,75) i wzorowe zachowanie. Uroczyste wręczenie Dyplomów odbyło się w Łodzi 10 listopada 2015r. na Wydziale Prawa Uniwersytetu Łódzkiego.

R O K   S Z K O L N Y      2016/2017

Konkurs Fryzjerski w Sieradzu

24 lipca 2016r. w Sieradzu odbył się XXXII Ogólnopolski Konkurs Uczniów Fryzjerstwa im. Antoniego Cierplikowskiego. W kategorii "Fryzjerstwo damskie", w klasyfikacji łącznej III miejsce zajęła Klaudia Brzeźniak - uczennica klasy II c.  W konkurencji "Wzorki wycięte na włosach" - Imiejsce zajął Tomasz Kwapiński - uczeń klasy III c (obecnie już absolwent szkoły)

Powiatowy etap XIII Ogólnopolskiego Turnieju Krwiodawstwa "Młoda Krew Ratuje Życie"

Podsumowanie etapu powiatowego XIII Ogólnopolskiego Turnieju Krwiodawstwa ph. "Młoda Krew Ratuje Życie" - III miejsce za największą ilość oddanej krwi i największą ilość krwi w przeliczeniu na 1 pełnoletniego ucznia, w roku szkolnym 2015/16.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W roku szkolnym 2016/2017 Stypendium Premiera otrzymywać będzie uczeń klasy II tB - Bartek Wołek, który w ubiegłym roku szkolnym uzyskał najwyższą średnią ocen w szkole (5,11) i wzorowe zachowanie. Uroczyste wręczenie DYPLOMÓW odbyło się 21 listopada w Łodzi.

XVI Konkurs Sztuki Fryzjerskiej w Katowicach

26 listopada 2016r. w Katowicach  odbył się XVI Festiwal Fryzjersko-Kosmetyczny. W ramach tego festiwalu miał miejsce Konkurs Sztuki Fryzjerskiej TOP CITY YOUNG#HE, w którego jednej z kategorii - Fryzjerstwo męskie, I miejsce zajął Patryk Pluta - uczeń klasy IV Technikum Usług Fryzjerskich.

R O K     S Z K O N Y     2017/2018

W roku szkolnym 2017/2018 Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymywał uczeń Bartłomiej Wołek z klasy III TB.

Konkurs o tytuł Absolwenta Roku Ochotniczych Hufców Pracy.

Uczennica kl. III c - Wiktoria Krawczyk zajęła III miejsce w Konkursie o Tytuł Absolwenta Roku Ochotniczych Hufców Pracy.

R O K    S Z K O  L N Y     2018/2019

Stypendium Prezesa Rady Ministrów w bieżącym roku szkolnym otrzymawał będzie ponownie Bartek Wołek - uczeń klasy IV TB.

ROK SZKOLNY 2022/2023

Stypendium Prezesa Rady Ministrów w tym roku szkolnym otrzymują Ada Rogaczewska (kl.3B) i Aleksandra Ryszka (kl.4Bg). Dziewczyny spełniły kryteria wymagane do uzyskania stypendium - uzyskały najwyższe średnie ocen w szkole i wzorowe zachowanie w roku szkolnym 2021/2022. Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się 8 lutego w Auli  Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.